Arrow
Arrow
Slider

Plaatsingen FZ Forza NK 2018 bekend

Voor het FZ Forza NK 2018 heeft de toernooileiding de plaatsing voor het FZ Forza NK vrijgegeven.

De plaatsingen zijn gedaan op basis van de Nationale Ranglijst Badminton van week 1-2018

Mannenenkelspel.
Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 6 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

  1. Rick Steuten
  2. Sebastiaan Li
  3. Dennis Koppen
  4. Ruud Nagel
  5. Niels Veenstra
  6. Jasper Koppen
  7. Harald Hiemstra
  8. Tim Vaessen

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

  1. Mark Caljouw
  2. Nick Fransman
  3. Alex Vlaar
  4. Michiel Kruijt

Vrouwenenkel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 4 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

  1. Mireille van Daal
  2. Meike Versteeg
  3. Chloe Mayer
  4. Denise Hall
  5. Feng Groothuijse
  6. Judith van Cruchten

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende spelers geplaatst:

  1. Gayle Mahulette
  2. Soraya de Visch Eijbergen
  3. Manon Sibbald
  4. Tamara van der Hoeven

Mannendubbelspel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 6 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Lars Kros/Timo Stoffelen
  2. Dennis Koppen/Jasper Koppen
  3. Noah Jongen/Ruben Kweekel
  4. Elano Nijkamp/Remco Pots

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Robin Tabeling/Jelle Maas
  2. Jacco Arends/Ruben Jille
  3. Jim Middelburg/Alex Vlaar
  4. Michiel Kruijt/ Léon Nottelman

Vrouwendubbelspel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 4 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Wendy Slaats/Maureen Tan
  2. Marije Bloem/Mandy Lenderink

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Selena Piek/Cheryl Seinen
  2. Imke van der Aar/Debora Jille
  3. Samantha Cuntapay/Iris Tabeling
  4. Milou Lutgers/Alyassa Tirtosentono

Gemengddubbelspel

Voor het kwalificatie toernooi waarbij wordt gestreden om 8 plaatsten in het Hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Ties van der Lecq/Milou Lutgers
  2. Ruud Nagel/ Kristey Latukolan
  3. Brandon Bessem/Ella Peters
  4. Jasper Koppen/Rosalie Teuben
  5. Luc Maessen/Romy de Laak
  6. Ralph Starren/Vera Kampman

Voor het hoofdtoernooi zijn de volgende koppels geplaatst:

  1. Robin Tabeling/Cheryl Seinen
  2. Jacco Arends/Selena Piek
  3. Jelle Maas/Imke van der Aar
  4. Alex Vlaar/Iris Tabeling

Een reactie plaatsen